Logo

Celotáborová hra

Programy dnů

Lidé na táboře

Fotografie

Pohlednice z tábora

 
VZPOURA NA LODI BOUNTY

Na horizontu věčných vod se objevila neznámá loď. Záhy Donald dalekohledem zjistil, že se jedná o jakousi Bounty. Sotva vás tato loď zahlédla, stáhla plachty a zastavila se. Udělali jste tedy totéž. V noci, když černočerná tma přikryla oceán, se od ni oddělila malá loďka, která se vydala rovnou k vám. Malé světýlko osvětlovalo jednoho osamělého muže. Netrvalo dlouho a už jste ho vítali u vás na palubě. Muž hned spustil:

"Máme kopii Kolumbova deníku a víme, kdo jste a kam jedete. Cíl naší lodi se shoduje s vaším. Ale protože máme rychlejší loď, připadnou poklady pouze nám. Mám pro vás návrh: dáte mi dvě plné truhly zlata, až na Zlaté ostrovy dorazíme, a já vám za to řeknu, jaká je slabina Bounty, abyste ji mohli zničit..."

Dále vám prozradil, proč se rozhodl zradit. Říkal, že mu nechtěli dát žádnou část pokladu, protože Kapitánovi do očí řekl, jaký je to hlupák a despota.

Rozhodli jste se tedy přijmout jeho nabídku. Ráno za rozbřesku jste však s hrůzou zjistili, že vám chybí Alfons, jeden z nejhorších mužů vaší posádky. Dále jste si všimli, že loď, kterou přijel onen muž z Bounty, zmizela a objevila se zpět u Bounty. Bylo vám vše jasné: Alfons zradil.

A tak vypukla válka mezi oběmi loděmi, kde hlavním cílem bylo zničit nepříteli co nejvíce stránek Kolumbova deníku, aby nemohl najít Zlaté ostrovy. Do palubního deníku se tato bitva zapsala jako Vzpoura na lodi Bounty.

Vzpoura

Stanice Techniků Vyšehrad
Vratislavova 15
128 00 Praha 2
Tel. 02/90000751